Cena nafty 24.11.2017

28

90

 Stručný profil KOTRLA a.s.

Akciová společnost KOTRLA poskytuje služby v oblasti obchodu a přepravy dřeva, autodopravy, autoservisu, pneuservisu, zakázkové výroby hydraulických hadic a prodeje motorové nafty. Nosným sortimentem pilařské výroby je produkce stavebního řeziva a pořez surové kulatiny.
 • slider.png, 362kB
 • slider.png, 362kB
 • slider.png, 362kB
 • slider.png, 362kB
 • slider.png, 362kB
 • slider.png, 362kB
 • slider.png, 362kB
 • slider.png, 362kB
 • slider.png, 362kB

Současnost

DŘEVO A LES

V rámci oborové kategorie Dřevo a Les vykupujeme od obcí a soukromých vlastníků lesů dřevní hmotu, především za účelem jejího dalšího zpracování v našem pilařském provozu. Zabýváme se prodejem stavebního řeziva, hranolů, europalet a sypkých materiálů (štěpka, pilina, kůra). Přepravu suroviny i produktů zabezpečujeme vlastním vozovým parkem nákladních souprav, uzpůsobených pro transport dřeva, nebo s pomocí speciálních kontejnerů pro přepravu štěpky.

 

Přehled divizí Dřevo a Les:

 

 

 

 

AUTODOPRAVA

Oborová divize Autodoprava zahrnuje pestrou paletu služeb, které jsou navzájem velmi úzce provázány. Zajišťujeme přepravu zboží nejen v rámci ČR, ale také do zemí EU a ostatních evropských států. Máme dlouhodobou zkušenost s přepravami Just in Time a Sonder Fahrt. Zákazníkům poskytujeme NON-STOP dispečink a satelitní monitoring vozidel. Zabýváme se prodejem a pronájmem tahačů, návěsů, přívěsů a celých odvozních souprav pro přepravu dřeva.

 

Specializujeme se na kompletaci a montáž specifických nástaveb pro odvoz dřeva a hydraulických nakládacích jeřábů, ke kterým poskytujeme autorizovaný servis. Provádíme generální i běžné opravy tahačů, s diagnostikou motorů MAN a záruční i pozáruční opravy hydraulických jeřábů zn. HIAB, Loglift, Multilift a EPSILON. V rámci klientského programu nabízíme firmám i jednotlivcům, možnost zakoupení kvalitních pneumatik na osobní, nákladní a užitková auta, za výhodné ceny. Součástí naší nabídky je také služba uskladnění, výměny a likvidace zakoupených pneumatik. Máme dlouholeté zkušenosti s vlastní zakázkovou výrobou vysokotlakých hydraulických hadic. Nabízíme NON-STOP čerpání kvalitní motorové nafty.

 

Přehled divizí AUTODOPRAVA:

 

 

 

 

 

 

 

 

K 1.10.2014 dochází k velmi zásadní změně v organizační struktuře naší společnosti: celá naše divize BYDLENÍ přechází pod společnost SIKO KOUPELNY - KUCHYNĚ. Veškeré dotazy našich stávajících zákazníků, příp. reklamační nároky z nákupů zboží a realizovaných služeb uskutečněných do 30.9.2014 na našich prodejnách, budou vyřizovány na tel. 777 711 570 a 777 711 586.

 

 

 

 


 

 

Těsná provázanost oborů KOTRLA a.s.

Většina divizí je velmi úzce provázána se svou hlavní oborovou kategorií, proto v rámci zjednodušení a přehlednosti, prezentujeme na našich webových stránkách některá vybraná střediska jako podsekce. Pro snadnější orientaci klikněte na Mapu stránek.

 

 

 

 • Tisk
 • Pošli odkaz
 • Nahoru

Certifikace

 

TUV-logo PEFC-logo

 

Aktualní hodnota C-O-C
4. čtvrtletí 2017

26,45 %